• +90 (212) 510 11 45 - +90 (542) 209 18 18
  • hakanpanelcit@gmail.com - info@hakanpanelcit.com

Bizden Haberler

Panel Çit Sistemi

Haber Tarihi: 22-06-2015

Panel Çit Sistemi ve Özelikleri

 

Gözü hep güzel görmek isteyenler, her ortamda estetik arayanlar için artık eskide kalan taş duvarlar ve tel örgülerin yerini panel çitler aldı.Villa çevreleri,lüks sitelerin etrafı,okul bahçeleri panel çitlerle örülmüş durumda.Şehir görünümünü bozmayan, aksine görünüşüyle ortama hoş bir hava katan paneller kolay kurulumu ve uygun fiyatlarıyla da herkesin gönlünü fethetmiş olmalı ki etrafta bolca rastlayabiliyoruz.

Panel çitler sık aralıkları ve istediğiniz yükseklikte yapılabilir olmasıyla etraftan gelen her türlü yabancı varlık ve cisimlere karşı koruma kalkanı görevi görebildiği gibi sizleri de duvarlar gibi hapsetmez. Nefes almanızı dışarı ile bağınızın kopmamasını sağlar.

İstanbul panel çit imalatçı firma olarak fabrikadan halka açılıyoruz. Bu sebeple çok uygun fiyat ve birinci sınıf kaliteyi sizlere sunuyoruz. Evinizin etrafını panel çitlerle çevirmek diğer alternatif yöntemlere göre az maliyetli olacaktır. Bir de buna firmamızın uygun ödeme seçenekleri eklenince hiç düşünmeden siz de panel çit ile güvenlik önleminizi alacaksınız. Diğer panel çit sistemi yapan firmalara göre daha uygun fiyat ile karşınızdayız.Panelin yüksekliği fiyatta artıp azalmaya sebep olabilir.

Panel çit nasıl uygulanır: Panel çit montajı için sadece elektrik yeterlidir.Her zemine uygulanabilme kolaylığı olan çitler farklı yöntemlerle kurulur.Toprak zeminde 40 cm çapında çukurlar açarak içi hazır betonla doldurulduktan sonra paneller beton dikmeler veya profiller yardımıyla sabitlenir.

Beton, mermer, tuğla gibi alanlar matkap yardımı ile dübel ile tutturulur. Her bir panel birbirine kelepçe ile bağlanır. Aksi istenmedikçe 2.5 m genişliğinde panellerden sonra dikmeler ya da profiller uygulanarak panellerin sağlamlaşma işlemi tamamlanır.

Panel çit  çeşitleri:  Dekoratif, klasik, pano ve yüksek güvenlikli panel çeşitleri mevcuttur. Bu paneller uygulama alanı ve uygulama amacına göre belirlenebilir. Okul duvarlarının üzerine pano panel çitler, bahçe kenarlarına dekoratif paneller uygulanabilir.Petrol rafinerisinde yüksek güvenlikli çit kullanılabilir.

Panel Çitlerin Özellikleri: Eni 2500 mm, göz aralıkları 150x50 mm, kutu profil 50x50 mm, telin çapı 4.5-5 mm’dir. Bu sayısal veriler müşterinin isteği üzerine farklı şekillerde yapılabilir.

Teslim süresi: Sipariş verdiğiniz mekan için keşif işlemleri yapılarak ölçüm alınır. Paneller hazırlanarak getirilir. Montaj işlemi yapılarak teslim edilir.