• +90 (212) 510 11 45 - +90 (542) 209 18 18
  • hakanpanelcit@gmail.com - info@hakanpanelcit.com

Bizden Haberler

Panel Çit Sistemi

Haber Tarihi: 22-06-2015

Panel Çit Sistemi ve Özelikleri

 

Gözü hep güzel görmek isteyenler, her ortamda estetik arayanlar için artık eskide kalan taÅŸ duvarlar ve tel örgülerin yerini panel çitler aldı.Villa çevreleri,lüks sitelerin etrafı,okul bahçeleri panel çitlerle örülmüÅŸ durumda.Åžehir görünümünü bozmayan, aksine görünüÅŸüyle ortama hoÅŸ bir hava katan paneller kolay kurulumu ve uygun fiyatlarıyla da herkesin gönlünü fethetmiÅŸ olmalı ki etrafta bolca rastlayabiliyoruz.

Panel çitler sık aralıkları ve istediÄŸiniz yükseklikte yapılabilir olmasıyla etraftan gelen her türlü yabancı varlık ve cisimlere karşı koruma kalkanı görevi görebildiÄŸi gibi sizleri de duvarlar gibi hapsetmez. Nefes almanızı dışarı ile bağınızın kopmamasını saÄŸlar.

Ä°stanbul panel çit imalatçı firma olarak fabrikadan halka açılıyoruz. Bu sebeple çok uygun fiyat ve birinci sınıf kaliteyi sizlere sunuyoruz. Evinizin etrafını panel çitlerle çevirmek diÄŸer alternatif yöntemlere göre az maliyetli olacaktır. Bir de buna firmamızın uygun ödeme seçenekleri eklenince hiç düÅŸünmeden siz de panel çit ile güvenlik önleminizi alacaksınız. DiÄŸer panel çit sistemi yapan firmalara göre daha uygun fiyat ile karşınızdayız.Panelin yüksekliÄŸi fiyatta artıp azalmaya sebep olabilir.

Panel çit nasıl uygulanır: Panel çit montajı için sadece elektrik yeterlidir.Her zemine uygulanabilme kolaylığı olan çitler farklı yöntemlerle kurulur.Toprak zeminde 40 cm çapında çukurlar açarak içi hazır betonla doldurulduktan sonra paneller beton dikmeler veya profiller yardımıyla sabitlenir.

Beton, mermer, tuÄŸla gibi alanlar matkap yardımı ile dübel ile tutturulur. Her bir panel birbirine kelepçe ile baÄŸlanır. Aksi istenmedikçe 2.5 m geniÅŸliÄŸinde panellerden sonra dikmeler ya da profiller uygulanarak panellerin saÄŸlamlaÅŸma iÅŸlemi tamamlanır.

Panel çit  çeÅŸitleri:  Dekoratif, klasik, pano ve yüksek güvenlikli panel çeÅŸitleri mevcuttur. Bu paneller uygulama alanı ve uygulama amacına göre belirlenebilir. Okul duvarlarının üzerine pano panel çitler, bahçe kenarlarına dekoratif paneller uygulanabilir.Petrol rafinerisinde yüksek güvenlikli çit kullanılabilir.

Panel Çitlerin Özellikleri: Eni 2500 mm, göz aralıkları 150x50 mm, kutu profil 50x50 mm, telin çapı 4.5-5 mm’dir. Bu sayısal veriler müÅŸterinin isteÄŸi üzerine farklı ÅŸekillerde yapılabilir.

Teslim süresi: SipariÅŸ verdiÄŸiniz mekan için keÅŸif iÅŸlemleri yapılarak ölçüm alınır. Paneller hazırlanarak getirilir. Montaj iÅŸlemi yapılarak teslim edilir.