• +90 (212) 510 11 45 - +90 (542) 209 18 18
  • hakanpanelcit@gmail.com - info@hakanpanelcit.com

Bizden Haberler

Panel Çit Hakkında

Haber Tarihi: 06-11-2018

Farklı özellikleri, şekilleri ve modellerine bağlı olarak tasarımları gerçekleştirilen panel çit çeşitleri, günümüzde binaların ya da bahçelerin çevresine uygulanmaktadır. Özellikle dayanıklı malzeme yapısı ve görsel açıdan sağlanacak işçiliği sayesinde, özel bir alan oluşturma şansı sunulurken; aynı zamanda şık bir görünüm elde edilmektedir. Farklı kalınlıklarda ve değişik göz aralığına bağlı olarak isteğe göre ölçüler altında üretim yapılır ve tasarımı gerçekleştirilerek montajı uygulanır. Özellikle bütün farklı hava koşullarına ve dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteren bu panel çitler, günümüzde hem şehir içi hem de kırsal kesimlerde değerlendirilmektedir. Panel çit çeşitleri Galvaniz ve elektrostatik toz boya ile fırınlanmak suretiyle hazır hale getirilen özel çitlerdir. Bu sayede ile arzu edilen kaliteyi sunar ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar.

 

 Panel Çit Çeşitleri Nerelerde Kullanılır

 

 Profesyonel bir üretim hattından geçen ve uzman ellerde montajı sağlanan panel çit modelleri, günümüzde birçok farklı yapı alanında kullanılmaktadır.

 Müstakil olarak evlerin çevresinde

 Güvenliğin sağlanması arzu edilen farklı alanlarda

 Oyun ve otomobil parklarında

 Risk taşıyan önemli alanlar kapsamındaki yol kenarlarında

 Ayrıca sitelerde ve villalarda yoğun şekilde değerlendirilmektedir.

 

            Günümüzde zengin bir seçenek altında farklı model yapılarıyla tasarımları gerçekleştirilen panel çitler, isteğe bağlı olarak ayrıca boyanmakta ve görsel açıdan şık bir görünüm yakalama şansı elde edilebilmektedir. Uzun ömürlü kullanım ve sağlıklı bir yapı olması için, mutlaka TSE normlarına uygun hazırlanmış ürünlere yönelmek ayrıca büyük bir önem arz eder.

 

 Farklı fiyatlarına göre panel çit çeşitleri

 

            Günümüzde ölçüleri, uygulanan işçiliği ve tasarımı kapsamında fiyatlar değişebilmektedir. Tabii bunlar içerisinde en önemlisi kalitesidir. Değerlendirilecek malzeme yapısına bağlı olarak fırınlanmasına göre de fiyatlar farklı olarak ortaya çıkabilir. Güncel döviz kuruna göre de tasarımları gerçekleştirilen panel çitlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Metrekare açısından birim fiyatına göre ve tasarım yapılacak özelliklerine bağlı olarak, çok uygun bütçe dahilinde bu ürünlere sahip olmak mümkündür. Alanın çizilmesine olanak veren ve özellikle yaşam alanlarında güven içerisinde kalmasına fırsat tanıyan bu çitler, değişik bina yapıları ve farklı alanlar için büyük bir önem taşımaktadır.