• +90 (212) 510 11 45 - +90 (542) 209 18 18
  • hakanpanelcit@gmail.com - info@hakanpanelcit.com

Bizden Haberler

Klasik Panel Çit Özelikleri

Haber Tarihi: 08-06-2016

Klasik Panel Çit Özelikleri

Panel çitler yapı ve güvenlik sistemlerinin artık vazgeçilmez ürünü olmuştur. Çok uzun süreler kullanılabilir olmasının yanı sıra düşük maliyetli olması da tercih sebeplerindendir. ayrıca panel çit montajı da çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Panel çitler genellikle dekoratif amaçlı kullanılan ve  tek panel şeklinde üretilen bir çit çeşididir. Panel çitlerin profil sistemi farklı zeminlerde uygulama yapma imkanı tanımaktadır. Panel çit sistemlerinin üzerileri çok özel bir kaplama ile polyester içerikli imal edilmektedir.  Panel çitler isteğe ve kullanım işlevlerine göre malzeme ve uygulama şekillerine sahiptirler.

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel çitler günümüzde pek çok yerde kullanılmakta olan çitlerdendir. Bu çitler kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde olabilmektedir. Panel çit sistemleri genellikle villa ya da az katlı bahçeli evlerde hem güvenliği sağlamak hem de çok daha dekoratif durmasından dolayı kullanılmaktadır. Ayrıca fabrika ve sanayi sitesi gibi yerlerde de panel çitler sıklıkla kullanılır. Günümüzde siteleşmenin olduğu pek çok yerde sitelerin bahçe duvarları da panel çitlerin kullanım alanları içerisindedir. Panel çitlerin uygulama alanlarına göre Double Panel Çit, Sedafor Single Panel Çit, Single Panel Çit, Canfor Single Panel Çit, Canfor Double Panel Çit, Sedafor Double Panel Çit ve Dekosedafor Panel Çit çeşitleri vardır

Klasik Panel Çit Fiyatları

İş yerleri, apartmanlar, siteler, şahsa ait müstakil evler, otoyol kenarları spor tesisleri gibi pek çok alanda kullanılan panel çitlerin fiyatları kullanılacak çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Panel çit fiyatları çitin hangi yükseklikte ve uzunlukta olduğu hesaplanarak belirlenir. Panel çitler 70, 100, 120, 150, 170 ve 200 cm yükseklikte ve 250 cm uzunlukta olabilmektedir. Ürünün boya öncesi kaplaması ise sıcak daldırma galvanizdir.

En uygun fiyatlar için www.hakanpanelcit.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.