• +90 (212) 510 11 45 - +90 (542) 209 18 18
  • hakanpanelcit@gmail.com - info@hakanpanelcit.com

Bizden Haberler

Jiletli Tel Sistemleri

Haber Tarihi: 22-06-2015

       Günümüz  teknolojisi ile beraber jiletli tel sistemleri de her geçen gün kendini yenilemektedir. Jiletli tel ile beraber evlerinizin güvenliÄŸi son derece artmıştır. Jiletli tel sistemleri üstün koruma yapısını yapısındaki paslanmaz çelikten almaktadır.  Bu paslanmaz çelik ile beraber jiletler birliktelik oluÅŸturduÄŸunda üstün bir koruma sistemi ortaya çıkmaktadır. Jiletli tel ile beraber artık evlerinize zarar verecek herhangi bir ÅŸey yaklaÅŸamayacaktır. Çünkü  en ufak bir canlı geçemeyecek ÅŸekilde sistem kurulmaktadır.

Jiletli tel sistemleri  farklı mekanlarda kullanılmaktadırlar.  Bu mekanlardan özellikle güvenliÄŸin üst düzeyde olduÄŸu cezaevleri  bulunmaktadır. Fark ederseniz panel çitlerin üzerinde jiletli teller bulunur ve kolay kolay kimseye izin vermezler.  Jiletli tellerin farklı kullanım alanlarına birkaç örnek daha verecek olursak hastaneler, askeri alanlar, sınırlardır. 

Jiletli tel satın alırken iyi araÅŸtırma yapmanız gerekir .Aksi takdirde kalitesiz bir jiletli tel sistemi kurdurduÄŸunuzda zaman içerisinde piÅŸmanlığını yaÅŸacaksınızdır. Piyasada kalitesiz çin malları mevcuttur, bu çin mallarını iyi bir ÅŸekilde analiz etmelisiniz. Ucuz olarak gördüÄŸünüz bu ürünler sizlere sorun çıkaracaktır. En üst düzeyde koruma saÄŸlamayacaktır.

Firmamız sizin güvenliÄŸinizi saÄŸlamak için kaliteli jiletli telleri üretmektedir.Bunu belirtmemizdeki amacımız ÅŸudur. Bazı firmalar size teklif için dönüÅŸ yaptıklarından kullanacakları telin kalınlığına kadar her ÅŸeyi vermek zorundadırlar. Örnek olarak 4.50 mm kalınlık verirler size.  Bunun sonucunda fiyatı da düÅŸük gösterirler .Ama iÅŸ sonunda baktığınızda 4.30 mm  kalınlık kullanılmıştır. Bunun için kaliteyi iÅŸin başında olduÄŸu gibi iÅŸin sonunda da takip etmelisiniz.  Jiletli tel yaptırmanızdaki amacınız sizin maddi ve manevi varlıklarınızın güvenliÄŸi olduÄŸu için bu konuya çok hassas bir biçimde yaklaşıyoruz ve size kullanacağımız malzemeleri ayrıntıları ile  veriyoruz.

 Firmamızdan  jiletli tel için fiyat teklifi alabilirsiniz.  Firmamız sizden fiyat teklifi alırken bazı bilgileri isteyecektir .Bu bilgileri istememizdeki amacımız   hata payını en aza indirgemektir. Sizden istenen bilgiler ÅŸu ÅŸekilde olacaktır.

  • BulunduÄŸunuz arazinin yeri
  • BulunduÄŸunuz arazinin metre kare olarak büyüklüÄŸü
  • Arazinin durumu (toprak vs. )

Bunların yanında bazı bilgiler de istenecektir.

Jiletli tel sistemleri için bizimle iletiÅŸime geçiniz.