• +90 (212) 510 11 45 - +90 (542) 209 18 18
  • hakanpanelcit@gmail.com - info@hakanpanelcit.com

Bizden Haberler

Jiletli Tel Sistemleri

Haber Tarihi: 22-06-2015

       Günümüz  teknolojisi ile beraber jiletli tel sistemleri de her geçen gün kendini yenilemektedir. Jiletli tel ile beraber evlerinizin güvenliği son derece artmıştır. Jiletli tel sistemleri üstün koruma yapısını yapısındaki paslanmaz çelikten almaktadır.  Bu paslanmaz çelik ile beraber jiletler birliktelik oluşturduğunda üstün bir koruma sistemi ortaya çıkmaktadır. Jiletli tel ile beraber artık evlerinize zarar verecek herhangi bir şey yaklaşamayacaktır. Çünkü  en ufak bir canlı geçemeyecek şekilde sistem kurulmaktadır.

Jiletli tel sistemleri  farklı mekanlarda kullanılmaktadırlar.  Bu mekanlardan özellikle güvenliğin üst düzeyde olduğu cezaevleri  bulunmaktadır. Fark ederseniz panel çitlerin üzerinde jiletli teller bulunur ve kolay kolay kimseye izin vermezler.  Jiletli tellerin farklı kullanım alanlarına birkaç örnek daha verecek olursak hastaneler, askeri alanlar, sınırlardır. 

Jiletli tel satın alırken iyi araştırma yapmanız gerekir .Aksi takdirde kalitesiz bir jiletli tel sistemi kurdurduğunuzda zaman içerisinde pişmanlığını yaşacaksınızdır. Piyasada kalitesiz çin malları mevcuttur, bu çin mallarını iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Ucuz olarak gördüğünüz bu ürünler sizlere sorun çıkaracaktır. En üst düzeyde koruma sağlamayacaktır.

Firmamız sizin güvenliğinizi sağlamak için kaliteli jiletli telleri üretmektedir.Bunu belirtmemizdeki amacımız şudur. Bazı firmalar size teklif için dönüş yaptıklarından kullanacakları telin kalınlığına kadar her şeyi vermek zorundadırlar. Örnek olarak 4.50 mm kalınlık verirler size.  Bunun sonucunda fiyatı da düşük gösterirler .Ama iş sonunda baktığınızda 4.30 mm  kalınlık kullanılmıştır. Bunun için kaliteyi işin başında olduğu gibi işin sonunda da takip etmelisiniz.  Jiletli tel yaptırmanızdaki amacınız sizin maddi ve manevi varlıklarınızın güvenliği olduğu için bu konuya çok hassas bir biçimde yaklaşıyoruz ve size kullanacağımız malzemeleri ayrıntıları ile  veriyoruz.

 Firmamızdan  jiletli tel için fiyat teklifi alabilirsiniz.  Firmamız sizden fiyat teklifi alırken bazı bilgileri isteyecektir .Bu bilgileri istememizdeki amacımız   hata payını en aza indirgemektir. Sizden istenen bilgiler şu şekilde olacaktır.

  • Bulunduğunuz arazinin yeri
  • Bulunduğunuz arazinin metre kare olarak büyüklüğü
  • Arazinin durumu (toprak vs. )

Bunların yanında bazı bilgiler de istenecektir.

Jiletli tel sistemleri için bizimle iletişime geçiniz.