• +90 (212) 510 11 45 - +90 (542) 209 18 18
  • hakanpanelcit@gmail.com - info@hakanpanelcit.com

Bizden Haberler

Dekoratif Panel Çit Özellikleri

Haber Tarihi: 08-06-2016

Günümüzde gördüğümüz çitlerin büyük bir kısmı panel çitlerdir. Eski zamanlarda çok da dekoratif görünmeyen çitler artık panel çit ile birlikte değişime uğramışlardır. Panel çitler hem dekoratif amaçla hem de güvenlik amacıyla kullanılmaktadır.

Dekoratif panel çit özellikle site bahçeleri, müstakil ev etrafı, park ve bahçe çevresi gibi pek çok yerde kullanılmaktadır. Panel çitlerde kullanılan teller sıcak daldırma galvanizlidir. Ayrıca dekoratif panel çitler istenilen renklerde yapılabilmektedir. Kullanılan tel çapı 4.5 mm ya da 5 mm dir. Panel çitlerdeki göz aralıkları 50 cm x 150 cm' dir.

Panel Çit Özellikleri

Panel çit ölçüleri de değişkendir. İstediğiniz ölçülerde kapı gibi kısımlar yapılırken panel çitlerin kendi özellikleri de vardır. Panel çitler 50 cm den başlayıp 70 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm ve 200 cm  yüksekliğe sahiptirler. Panel çitlerin uzunlukları ise 250 cm' dir. İstediğiniz renklerde yapılabilen panel çitlerin boyası elektro statik polyester toz boyamadır. Dekoratif panel çitlerin kullanım alanları sınırsızdır.

Panel çitin kendisi ve bağlantı direkleri korozyona karşı çok uygun bir kesitte imal edilmektedir. Dekoratif panel çitler ekonomiktir ve aynı zamanda güvenlik açısından emniyetlidir. Ürün ayrıca şık ve uzun ömürlüdür. Ürünler paslanmaya ve renk solmalarına karşı oldukça dayanıklıdır. Buradan da anlaşılacağı gibi yüksek malzeme kalitesi ile üretilmektedirler.

Dekoratif Panel Çit Fiyatları

Hangi uzunlukta ve yükseklikte bir dekoratif panel çit istiyorsanız ödeyeceğiniz ücret de ona göre değişmektedir. Dekoratif panel çit fiyatları ise kullanılan malzemeye göre ayarlanmaktadır. Ürünler ile birlikte montaj aksesuarları da size verilmektedir. Kullanıldığı alanlara dekoratif bir güzellik ve estetik katmaktadırlar. Görsel kirlilikten uzak görünümleri sayesinde her yerde kullanım için tercih edilirler.